home
o firmie
realizacje
sponsoring
kontakt

Adres:
   ul. Goszczyńskiego 29
   42-200 Częstochowa

telefon:
   +48 34 364 07 27

fax:
   +48 34 324 24 43

e-mail:
   kar-bud@kar-bud.pl

Zakład Remontowo - Budowlany KAR-BUD powstał w 1988r jako niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się drobnymi pracami budowlanymi. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania na rynku, staliśmy się firmą zatrudniającą ponad 100 osób i swym zasięgiem działalności obejmującą cały kraj. Nadzór nad pracami prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska jak również mistrzowie, brygadziści, pracownicy z wieloletnim stażem na budowach przemysłowych oraz mieszkaniowych. Firma dysponuje szeroką gamą sprzętu budowlanego co pozwala nam na sprawne wykonanie powierzonych zadań.

Do zakresu naszej działalności należą:

W ramach działalności developerskiej zakończyliśmy realizację III etapu budowy osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Traugutta. Są to domy o pow. 180m2, z tarasem na dachu, garażem, wykonywane według indywidualnych życzeń klientów.

W ramach działalności developerskiej realizujemy także I etap osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Gminnej. Są to domy o pow. 140m2 z garażem, wykonywane według indywidualnych życzeń klientów.

Przy ul. Tęczowej w Częstochowie realizowana jest budowa budynku bliźniaczego parterowego z piętrem, podpiwniczonego z wbudowanym garażem.

Powierzchnia użytkowa:

  1. A - 244,98 m2 plus piwnice
  2. Segment B – 296,55 m2 plus piwnice

Gabaryty projektowanej zabudowy:

  1. długość budynku - 30,83 m,
  2. szerokość – 16,20 m,
  3. wysokość – 8,95 m.

Powierzchnia działki: 0,1853 ha

zobacz wizualizację w formacie pdf


Zainteresowanych kupnem domu przy ul. Traugutta, Gminnej lub Tęczowej prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 34 3640727

Nasza firma w ramach budownictwa mieszkaniowego od wielu lat buduje obiekty dla częstochowskich spółdzielni mieszkaniowych. W ostatnim okresie oddaliśmy do użytku bloki mieszkalne przy ulicy:Fertnera (osiedle Wyczerpy), Kontkiewicza (osiedle Wyczerpy), ul. Mickiewicza i ul.M.C.Skłodowskiej ( osiedle Wiaduktowa), ul. Czecha (osiedle Północ), ul. Mościckiego (osiedle Parkitka).

ul. Mickiewicza Częstochowa

ul. Czecha Częstochowa

ul. Kontkiewicza Częstochowa

Blok wielorodzinny przy ul. Mościckiego w Częstochowie – w trakcie realizacji

W ramach budownictwa użyteczności publicznej oferta nasza obejmuje kompleksową realizację obiektów oświatowych, sportowych, zdrowotnych jak również budynków biurowych, obiektów handlowych i hoteli.

Hurtownia motoryzacyjna EDPOL

Dom Pomocy Społecznej

Centrum Rehabilitacji Ekovita

Hotel Scout

Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie

Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu

Wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa sakralnego pozwolilo nam na zrealizownie takich obiektow jak kościół p.w. Miłosierdzia Bożego czy tez parafii p.w. św. Jana Chrzciciela. Zakres działalności pozwala nam na budowę zarówno kościołów, domów parafialnych jak i klasztorow.

Kościół p.w. św. Andrzeja,Świerada i Benedykta

Remont Kościoła p.w. św. Wawrzyńca

Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego w trakcie realizacji

Kościół p.w. św. Jana Chrzciciela

Zakres działalności naszego przedsiębiorstwa nie ogranicza się jedynie do budownictwa mieszkaniowego. Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo wszelkich robót związanych z budownictwem przemysłowym. Wykonane przez nas obiekty to wytwórnie betonu, hale magazynowe, hale produkcyjne itp.

Hala produkcyjna dla firmy CF Gomma

Hala produkcyjna dla firmy Mag-Ryś w Rędzinach

Hala magazynowa z częścią biurową dla firmy Inter-Cars

Wytwórnia betonu przy ul. Żyznej

Chcąc sprostać wszystkim wymaganiom klienta, firma KAR-BUD proponuje nie tylko usługi budowlane ale także prace w zakresie projektowania, kosztorysowania jak i oceny stanu technicznego budynków. Dzięki własnej bazie sprzętowej nasza oferta obejmuje również usługi sprzętowe.